Inwestycja

Inwestycja Na Stromej jest idealną odpowiedzią na potrzeby osób chcących żyć na swoim ukochanym osiedlu – Słoneczny Stok, gdzie toczy się ich życie, gdzie maja nawiązane kontakty i znają wszystkie ścieżki, ale pragną nowej przestrzeni życiowej. Chcą szerokich klatek schodowych, obszernych balkonów, lub ogródków, wygodnego garażu podziemnego.

To wszystko zaoferuje kameralny budynek Na Stromej, którego kształt i forma sprawi, że przyszli mieszkańcy poczują się jak w domu, a nie bloku.

Inwestycja Na Stromej usytuowana jest na niewielkiej skarpie w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w pobliżu basenu i terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie pełnej infrastruktury społecznej osiedla i jego punktów handlowo - usługowych. Dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych (ul. Gen Sikorskiego i ul. Hetmańska) i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszystkich zakątków miasta. Niezwykłe otoczenie terenów zielonych umożliwia łatwy kontakt z naturą tworząc przyjazne warunki do życia. Piękne widoki z okien – niedostępne w żadnym innym miejscu, ucieszą oczy i ukoją serca mieszkańców.

Mieszkania Na stromej

Trzykondygnacyjny budynek posiada bardzo lekką i zróżnicowaną bryłę dzięki rozmieszczeniu dużych balkonów wykończonych szklanymi balustradami i wzbogaconymi metalowymi drabinkami przypominającymi pergole.

Skośny, blaszany dach kolorem antracytowym przechodzi na górną kondygnację utrzymanego w słonecznej tonacji budynku. Blaszane wykończenia w kolorze dachu i zastosowanie boniowania dodatkowo urozmaica ładna elewację budynku.

  • 27 mieszkań
  • od 34 do 72 m2
  • wykończenie pod klucz
  • 4 km od centrum

Mieszkaniadla rodziny